Monitor Audio Silver 50 7G - Essenhout (per stuk)

- Levertijd: 3 à 6 dagen
- Merk: Monitor Audio
- Hi-Fi+ code: 34101015
Andere varianten
Monitor Audio Silver 50 7G - Zwarte Eiken (per stuk)
De prestaties van een grote luidspreker, nu in een veel kleiner pakket. De Monitor Audio Silver 50 7..Monitor Audio Silver 50 7G - Walnoot (per stuk)
De prestaties van een grote luidspreker, nu in een veel kleiner pakket. De Monitor Audio Silver 50 7..Monitor Audio Silver 50 7G - Wit zijdeglans (per stuk)
De prestaties van een grote luidspreker, nu in een veel kleiner pakket. De Monitor Audio Silver 50 7..Monitor Audio Silver 50 7G - Zwart hoogglans (per stuk)
De prestaties van een grote luidspreker, nu in een veel kleiner pakket. De Monitor Audio Silver 50 7..
De prestaties van een grote luidspreker, nu in een veel kleiner pakket. De Monitor Audio Silver 50 7G brengt studioprecisie naar uw woonkamer, in een ontwerp dat is geoptimaliseerd voor de akoestiek van een gewoon huis. Voor jou betekent dat een diepe bas en verbluffend geluid in een compacte vorm.
De Silver 50 7G-boekenplankluidsprekers zijn ontworpen om u de diepe, rijke basuitbreiding te geven die normaal gesproken alleen te vinden is in een grotere vloerstaander, en zijn een uitstekende keuze wanneer ruimte schaars is. Het is ontworpen voor het soort real-world ruimtes waarin we leven, wat betekent dat we de bas hebben geoptimaliseerd voor scenario's zoals plaatsing dicht bij een muur. Met een keuze uit fineren van echt hout, en van satijnwit tot hoogglans zwart, vindt u de perfecte look die bij uw huis past. En het allerbelangrijkste: dankzij het nieuwe ontwerp van de Rigid Surface Technology (RST) II mid-bass driver geniet je van haarscherpe helderheid in elk nummer.
Belangrijkste kenmerken
- 1 x 1" (25 mm) C-CAM Gold Dome-tweeter met Uniform Dispersion (UD) Waveguide II voor een levensechter geluid
- 1 x 5¼" (134 mm) C-CAM mid-bass driver met Rigid Surface Technology (RST) II voor extra helderheid
- Ontworpen om de basuitbreiding te geven die normaal gesproken alleen mogelijk is met een vloerstaande luidspreker
- Geoptimaliseerd om gereflecteerd geluid tegen te gaan bij plaatsing dicht bij een muur
- Uitstekende keuze wanneer ruimte belangrijk is, maar geluidskwaliteit erg belangrijk is
- Achterwaarts geporteerd en afgestemd voor gemakkelijke positionering zonder de geluidsprestaties te beïnvloeden
- Perfect voor kleinere stereomuziekopstellingen, of als voor-/achterkanalen in kleinere thuisbioscoopsystemen
- Compact en boekenplankvriendelijk met meegeleverde rubberen stopvoetjes
- Keuze uit hoogwaardige afwerkingen: Satijnwit, Hoogglans Zwart, inclusief echt houtfineer Black Oak, Natural Walnut, Ash
SPECIFICATIES
- Systeemformaat: 2 - weg
- Frequentiebereik, in de kamer (-6dB): 47 Hz - 35 kHz
- Gevoeligheid (2.83v @ 1m): 86 dB
- Nominale impedantie: 8 Ohm
- Minimale impedantie: 3,9 Ohm bij 250 Hz
- Maximale SPL (enkelvoudig, vrij veld): 104 dB
- Vermogensverwerking (RMS): 100 W
- Aanbevolen versterkervereisten: 40 - 100 W
- Crossover-frequentie: 2,6 kHz
- Poortafstemfrequentie: 58 Hz
- Basuitlijning:
- Basreflex
- HiVe II-poortsysteem
- Aanvulling aandrijfeenheid:
- 1 x 5 1/4" C-CAM RST II mid-bas driver
- 1 x 1" (25 mm) C-CAM Gold Dome-tweeter met UD Waveguide II
- Externe afmetingen (inclusief rooster en aansluitingen (H x B x D)): 282 x 165 x 272 mm
- Externe afmetingen (inclusief stempelvoeten en spikes (H x B x D)): n.v.t
- Gewicht: 5,6 kg
- Verkocht als: paar
Aanbevolen bij dit product
| Afbeelding | Product | Prijs | Actie |
![]() | QED Performance XT25 speakerkabel - van de rol (per meter) | € 8,50 | Toevoegen |
![]() | QED Reference XT40i speakerkabel - van de rol (per meter) | € 16,50 | Toevoegen |
![]() | QED XT25 met connectoren - 2m (per paar) | € 99,00 | Toevoegen |
![]() | QED XT25 met connectoren - 3m (per paar) | € 109,00 | Toevoegen |
![]() | QED XT25 met connectoren - 5m (per paar) | € 149,00 | Toevoegen |
![]() | QED XT40i met connectoren - 2m (per paar) | € 159,00 | Toevoegen |
![]() | QED XT40i met connectoren - 3m (per paar) | € 189,00 | Toevoegen |
![]() | QED XT40i met connectoren - 5m (per paar) | € 249,00 | Toevoegen |












































